Philips, Suszarka do włosów 2300 W z czujnikiem MoistureProtect

1

Suszarka do włosów Philips 2300 W to nowoczesne urządzenie do codziennej stylizacji włosów, które z pewnością ułątwi życie każdej włosomaniaczce. Innowacyjna suszarka została wyposażona w czujnik MoistureProtect, który za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy i dobiera do nich taką temperaturę, aby zachowały naturalne nawilżenie. Według zleconych przez markę badań, suszarka zachowuje do 85% nawilżenia włosów (po 5 minutach suszenia). Dodatkowo pielęgnacja jonowa zapobiega elektryzowaniu się włosów, dzięki czemu pozostają proste i lśniące. Sześć regulowanych ustawień szybkości i temperatury zapewnia pełną kontrolę i optymalizację procesu suszenia.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: urządzenia do stylizacji włosów
Marka: Philips
Rodzaj: suszarka do włosów
Właściwości: suszy, diagnozuje włosy, zachowuje optymalny poziom nawilżenia włosów, zapobiega przesuszaniu i uszkodzeniom włosów, inteligentnie dobiera temperaturę suszenia, zapobiega elektryzowaniu się włosów
Pojemność:
Opakowanie: standardowe
Liczba odcieni:
Cena: ok. 369,00 zł
Dla kogo? Dla osób, które często stylizują włosy przy użyciu suszarki. Świetny produkt dla osób o włosach suchych i/lub zniszczonych.

Urządzenie posiada funkcję kontroli temperatury ThermoProtect, która zapewnia temperaturę suszenia optymalnie dostosowaną do potrzeb włosów i zapobiega ich niepotrzebnemu przegrzewaniu się. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w urządzeniu przy identycznej sile nadmuchu powietrza można uzyskać skuteczne suszenie bez niszczenia włosów. Ponadto suszarka posiada przycisk Cool Shot, który umożliwia korzystanie z intensywnego nadmuchu chłodnego powietrza. Używa się go po ułożeniu włosów w celu wykończenia fryzury i nadania jej ostatecznego kształtu.

Urządzenie bardzo pozytywnie zaskakuje: ma wiele funkcji i zalet, które pomagają kompleksowo troszczyć się o włosy i sprawiają, że codzienne suszenie staje się bezpieczne, szybkie, sprawne i przyjemne. Dzięki funkcji inteligentnego doboru temperatury i możliwości regulacji nawiewu skraca się czas suszenia. Regularne używanie pozwala zaobserwować poprawę kondycji włosów w stosunku do suszarek tradycyjnych. Włosy są lepiej nawilżone, gładkie i miękkie. Znika uczucie “sianowatych” włosów po suszeniu.

Produkt sprawdzi się zwłaszcza u osób, które nie wyobrażają sobie codziennej stylizacji włosów bez użycia suszarki. Pomoże osobom z włosami suchymi, puszącymi się czy elektryzującymi podczas suszenia. Przydatną funkcją jest także chłodny nawiew, który świetnie sprawdzi się przy wykańczaniu fryzury, a także przy stylizacjach, w których zależy nam na objętości i pozornym nieładzie.

Suszarka ma nowoczesny design i jest bardzo stylowa, lekka i poręczna. Z łatwością zabierzesz ją ze sobą, np. na basen czy w podróż. Zdecydowanie korzystna inwestycja!

  • jedna z lepszych suszarek! bardzo ją sobie chwalę 🙂