Okrągła szczotka do modelowania od Tangle Teezer!

2
foto: MilanMarkovic78/shutterstock.com

Czy miałyście okazję wypróbować jakąkolwiek szczotkę marki Tangle Teezer? Jeśli tak, dobrze wiecie jaki to świetny wynalazek. Niepozorna, plastikowa szczotka o dość sztywnych i ostro zakończonych igiełkach świetnie rozczesuje każde, nawet najbardziej splątane włosy, a przy tym robi cudowny masaż głowy. Jeśli jesteście zachwycone Tangle Teezer tak jak my, mamy dla Was świetną wiadomość! Od niedawna możemy bowiem kupić okrągłą szczotkę do modelowania włosów prosto od TT! Spodoba się ona z pewnością wszystkim paniom, które lubią mieć wygładzone i podniesione u nasady włosy.

Co takiego wyróżnia szczotkę do modelowania Tangle Teezer od zwykłej okrągłej szczotki?

Przede wszystkim, jak na TT przystało, szczotka nie ciągnie, nie szarpie i nie wyrywa włosów. Producent obiecuje też, że z użyciem szczotki suszenie włosów przebiegnie szybciej. W dodatku jej igiełki są tak skonstruowane, żeby jak najlepiej unosić włosy u nasady podczas modelowania, dzięki czemu uzyskamy super objętość!

Zobaczcie same – modelowanie za pomocą szczotki od TT wygląda naprawdę zachęcająco:

Używałyście już okrągłej szczotki Tangle Teezer? Jakie są wasze opinie na jej temat?

  • MarzenkaxD

    Nie używałam jeszcze ale na podniesienie włosow u nasady stosuję stara dobra i sprawdzona metode – tapirowanie :))) Pozniej troche dlugo trzeba rozczesywac wlosy ale dla takiego efektu warto sie przemeczyc

  • Magda

    Faktycznie super się prezentuje, trzeba będzie przetestować 😀