Marion, Szampon koloryzujący w saszetce (4-8 myć)

0

Szampon koloryzujący Marion to produkt do czasowej koloryzacji zmywalnej, której efekt utrzymuje się na włosach od 4 do 8 myć. Trwałość koloryzacji zależy od pierwotnego odcienia włosów oraz od ich kondycji. Formuła szamponu została oparta na barwnikach bezpośrednich. Produkt nie zawiera amoniaku i wody utlenionej – jest delikatny dla skóry i włosów: nie wywołuje podrażnień. Zawarty w szamponie koloryzującym wyciąg z aloesu drzewiastego nadaje włosom nasycony, żywy kolor i naturalny połysk. Formuła ułatwia rozczesywanie i układanie włosów, a naturalny filtr UV chroni przed negatywnym działaniem promieni słonecznych.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: koloryzacja włosów
Marka: Marion
Rodzaj: szampon koloryzujący, 4-8 myć
Właściwości: odżywia kolor włosów, daje naturalny efekt, pokrywa siwe włosy, ułatwia rozczesywanie, zawiera filtr UV
Pojemność: 40 ml
Opakowanie: saszetka
Liczba odcieni: 25 (m.in. jasny perłowy blond, intensywna czerwień, ciemna wiśnia, średni brąz, dzika śliwka, miedź, kasztan, mahoń, burgund, bakłażan i inne)
Cena: ok. 5 zł
Dla kogo? Dla każdej kobiety, która szuka delikatnego efektu koloryzacyjnego. Polecany do “odświeżenia” naturalnego koloru i maskowania siwych włosów.

Trzeba przyznać, że produkt bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Efekt był naprawdę zadowalający – porównywalnie do droższych szamponów bardziej znanych marek. Po użyciu szampon odzywił kolor włosów farbowanych i pomógł zamaskować odrosty. Odcień włosów był naturalny, nasycony i pełen blasku.

Szampon sprawdzi się zwłaszcza, jeśli mamy zamiar odświeżyć efekty trwałej koloryzacji, zatuszować odrosty czy ukryć pojedyncze siwe włosy. Nie jest to produkt przeznaczony do radykalnej zmiany koloru. Jedynie w przypadku naturalnie bardzo jasnych włosów możemy je przyciemnić przy użyciu szamponu. Jeśli zaś nasze włosy są ciemne, jaśniejszy odcień po prostu “nie chwyci” – nie ma sensu próbować.

Produkt jest delikatny i nie podrażnia, nie ma też ostrego, “chemicznego” zapachu. Nadaje się do każdego rodzaju włosów, tym bardziej, że nie powoduje uczucia przesuszenia i nie niszczy włosów. Wręcz przeciwnie – po użyciu są miękkie i odżywione. W przypadku długich włosów warto sięgnąć po więcej niż jedno opakowanie produktu.

Jeśli chodzi o trwałość, to jest ona zgodna z tym, co obiecuje producent. Efekty widoczne są minimum do 4 mycia, ale jest równie prawdopodobne, że do ósmego nie zostanie już ślad po kolorze. Mimo wszystko produkt godny wypróbowania.