L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Sensi Balance, Szampon kojący

0

Podrażnienie skóry głowy to przypadłość, która od czasu do czasu zdarza się każdej z nas. Może być spowodowana źle dobranymi kosmetykami, zbyt długą ekspozycją na słońce, zmianą wody… Powodów podrażnień może być wiele, lecz jedno jest pewne – nie można zostawiać ich samym sobie, lecz podjąć kroki w celu ich eliminacji. Pierwszym, najłatwiejszym sposobem jest przerzucenie się na odpowiednie, łagodne w działaniu kosmetyki. Jednym z polecanych w takich przypadkach produktów jest Szampon Kojący Sensi Balance od L’Oreal.

L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Sensi Balance, Szampon kojący

  • ma za zadanie łagodzić podrażnienia i uczucie dyskomfortu,
  • nawilża skórę głowy,
  • odbudowuje naturalną barierę ochronną naskórka,
  • skład wzbogacony sorbitolem, który ma działanie łagodzące.

Pojemność: 250ml

Cena: ok 40zł

Sposób użycia: Szampon nanieść na mokre włosy i spienić. Starannie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. W przypadku dostania się do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.

Łagodny szampon Sensi Balance ma za zadanie rozprawiać się z podrażnieniami skóry głowy, łagodzić stany zapalne, nawilżać suchą skórę i przywracać uczucie komfortu. Oprócz tego sprawia, że nasze włosy są miękkie i nawilżone. Dzięki delikatnej formule szampon nadaje się do codziennego użytku, nie obciąża włosów i spokojnie możemy stosować go w połączeniu odżywczą maską. Przyjemny zapach i wydajność są dodatkowymi atutami. Czy polecamy szampon Sensi Balance? Zdecydowanie wart jest wypróbowania, jeśli borykacie się z podrażnioną skórą głowy!