L’Oreal Paris, Professionnel, Serie Expert, Lumino Contrast, Szampon nadający blask włosom z pasemkami

0

Włosy farbowane, rozjaśniane – czy to w całości, czy tylko z refleksami lub pasemkami, wymagają szczególnej pielęgnacji. Specjalnie dla was przyjrzeliśmy się dostępnym na rynku kosmetykom, które mogą sprostać waszym oczekiwaniom i przywrócić farbowanym włosom blask. Dziś przedstawiamy wam jeden z takich właśnie produktów:

L’Oreal Paris, Professionnel, Serie Expert, Lumino Contrast, Szampon nadający blask włosom z pasemkami

  • oparty na technologii Nutriceride, która ma za zadanie przywrócić optymalny poziom lipidów, bez obciążania włosów,
  • bazuje na olejkach ochronnych,
  • zawiera filtr UV oraz pochodne witaminy E i magnez,
  • sprawia, że włosy z pasemkami są pełne blasku i odżywione,
  • podkreśla głębię koloryzacji i nadaje fryzurze lekkości.

Pojemność: 250ml

Cena: od 20 zł

Sposób użycia: szampon nanieść na mokre włosy i spienić. Starannie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. W przypadku dostania się do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.

Szampon Lumino Contrast ma formę emulsji, która świetnie się pieni i dobrze oczyszcza włosy z zanieczyszczeń i resztek kosmetyków do stylizacji. Co ciekawe, po jego użyciu nasze włosy nie potrzebują odżywki! Formuła szamponu jest na tyle bogata, że zapewnia włosom odpowiednie odżywienie, a jego konsystencja sprawia, że włosy bardzo dobrze się rozczesują, są miękkie i śliskie. Po wysuszeniu włosy są wyraźnie błyszczące i gładkie, dzięki czemu pasma w kolorze blond lepiej się wybijają. Szampon świetnie radzi sobie z matowymi, szorstkimi po dekoloryzacji włosami. Oprócz zdecydowanie korzystnego działania, jest wydajny i ładnie pachnie! Zdecydowanie produkt wart polecenia.