Klips z poziomicą – zaskakujący gadżet do obcinania grzywki!

0
Creaproducts, Creaclip - poziomica do obcinania grzywki

Producenci akcesoriów do włosów wciąż prześcigają się w wynajdywaniu urządzeń, które mają za zadanie ułatwiać nam pracę z włosami. Czasem wychodzą z tego przedziwne, nikomu niepotrzebne gadżety, jednak zdarza się, że na sklepowe półki trafia coś niepozornego lecz naprawdę wyjątkowego. Tak jest w przypadku urządzenia, a w zasadzie urządzonka, o którym zaraz przeczytacie.

Poziomica do podcinania grzywki, bo o niej właśnie mowa, podbija od jakiegoś czasu serca fanek grzywki. O ile grzywka wygląda naprawdę uroczo i dziewczęco, tak każda jej posiadaczka wie dobrze, jak częstych wizyt w salonie fryzjerskim wymaga. W przypadku grzywki nawet jeden centymetr za dużo, potrafi uprzykrzyć nam życie. Wyobraźcie sobie tę ulgę, kiedy nie musicie umawiać już comiesięcznych wizyt u fryzjera, lecz spokojnie możecie podcinać grzywkę samodzielnie, we własnej łazience. I to bez strachu o efekty!

Ten cudowny wynalazek do obcinania grzywki ma postać klipsa, który zaciskamy na końcach włosów, z poziomicą, która pozwoli nam ciąć grzywkę idealnie prostą lub pod zamierzonym kątem. Różne sposoby trzymania poziomicy dają nam różne kształty grzywki, możemy więc bez obaw eksperymentować!

Na poniższym filmiku zobaczycie jak konkretnie działa ten gadżet: