Kallos, KJMN, Omega, Maska do włosów z kwasami tłuszczowymi

0

Maski marki Kallos to produkty, które robią wrażenie nie półce w drogerii głównie ze względu na swoje ogromne pojemności (1 litr!), charakterystyczne, kolorowe opakowania oraz bardzo ekonomiczną cenę. Maska regeneracyjna Omega zawiera przede wszystkim cenne kwasy tłuszczowe Omega-6 – składnik niezbędny dla zdrowia i dobrej kondycji włosów. Kwasy te pomagają odbudowywać i regenerować włosy, wzmacniają je i pomagają stworzyć barierę ochronną skóry głowy. Dzięki temu włosy są optycznie bardziej lśniące, mocniejsze i pełne blasku. Maska Kallos Omega zapobiega rogowaceniu oraz chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Optymalizuje aktywność fizjologiczną skóry owłosionej. Nie obciąża włosów i nie wpływa na ich nadmierne przetłuszczania się.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja włosów
Marka: Kallos
Rodzaj: maska tradycyjna, wymaga spłukiwania
Właściwości: regeneruje, odżywia, nawilża, odbudowuje zniszczenia
Pojemność: 1000 ml
Opakowanie: słoik
Liczba odcieni:
Cena: ok. 10 zł
Dla kogo? Dla kobiet z włosami suchymi, zniszczonymi, pozbawionymi połysku, wymagającymi regeneracji, łamliwych.

Maskę należy nakładać na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, rozprowadzając ją równomiernie na całej długości. Trzeba przyznać, że jej aplikacja jest bardzo łatwa i przyjemna. Maska ma niezbyt gęstą konsystencję, która dobrze rozprowadza się na włosach. Nie jest również uciążliwa do zmycia. Bardzo przyjemnie pachnie, co dodatkowo umila użytkowanie produktu.

Już po jednorazowym nałożeniu widać (i czuć!) dobroczynny wpływ maski na włosy. Stają się bardziej lśniące, miękkie i miłe w dotyku. Zależnie od stanu włosów i efektów, jakie chcemy uzyskać, maskę warto stosować przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać jej codziennie, po każdym myciu. Maska zdecydowanie ułatwia rozczesywanie i układanie włosów, gdyż za jej sprawą stają się miększe i nie plączą się.

Po dłuższym, regularnym stosowaniu (ok. jeden miesiąc) włosy są wyraźnie mocniejsze, pełne blasku, poprawia się ich wygląd i kondycja, stają się też bardziej elastyczne. Naszym zdaniem maska sprawdzi się bardzo dobrze, o ile włosy nie są ekstremalnie zniszczone czy przesuszone. Po prostu nie ma mocy odbudowy aż tak głębokich zniszczeń.

Produkt jest niezwykle wydajny – litr z powodzeniem wystarczy nawet do kilku miesięcy, co jest wielką oszczędnością, biorąc pod uwagę niską cenę produktu. Zdecydowanie warto wypróbować. Sprawdzi się także przy włosach normalnych.