Joanna, Naturia Color (Farba do włosów)

0

Farby do włosów Naturia Color Joanna to świetna propozycja, jeśli szukamy czegoś z niższej półki cenowej – zwłaszcza, jeśli domowe farbowanie nie ma przynieść radykalnej zmiany koloru, a jedynie jego odświeżenie. Producent przekonuje, że farba nadaje włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryje siwiznę i pozostawia na włosach długotrwały efekt. Receptura została dodatkowo wzbogacona o odżywcze składniki roślinne o działaniu pielęgnacyjnym, między innymi proteiny mleczne i ekstrakt z brzoskwini, która stanowi bogate źródło witamin i soli mineralnych. Farba daje efekt, który może być porównywalny z odżywczą maską: pielęgnuje,  odświeża i działa na włosy tonizująco. Po zabiegu koloryzacji włosy pozostają miękkie i sprężyste, a kolor jest nasycony i pełen zdrowego blasku.

CECHY PRODUKTU
Kategoria:  koloryzacja włosów
Marka: Joanna
Rodzaj: farba trwała
Właściwości: nasycony kolor, całkowite pokrycie siwych włosów, długotrwały efekt, odżywienie, połysk
Pojemność: 60 ml
Opakowanie: standardowe
Liczba odcieni:  12
Cena: ok. 7 zł
Dla kogo? Dla każdej kobiety, która chce ożywić kolor swoich włosów. Dla pań z przebłyskami siwizny.

Farba do włosów Joanna Naturia Color jest dostępna w 12 odcieniach. Nadaje się do każdego rodzaju włosów i jest testowana dermatologicznie.

Trzeba przyznać, że farba całkiem przyjemnie pachnie (jak na produkt tego typu) – nie ma ostrego, “chemicznego” zapachu i nie jest drażniąca. Jej stosowanie jest bardzo łatwe i z powodzeniem pozwala na wykonanie zabiegu koloryzacji samodzielnie, ponieważ farba daje równomierny efekt na włosach.

Farba ma przyjemną konsystencję i łatwo się rozprowadza. Trzeba przyznać, że jak na produkt z niższej półki cenowej efekt okazał się bardzo zadowalający! Farba rzeczywiście daje nasycony kolor i bardzo sprawnie pokrywa odrosty czy pojedyncze siwe włosy. Najważniejszą jej zaletą jest jednak to, że nie przesusza i nie niszczy włosów. Po koloryzacji były miękkie i odżywione. Produkt można więc śmiało stosować nawet w przypadku włosów suchych czy w niewielkim stopniu zniszczonych. Z pewnością nie przyczyni się do pogorszenia kondycji włosów. Farba nie szczypie i nie podrażnia skóry głowy, a ewentualne ślady na skórze są łatwe do zmycia.