Joanna, Intensiv Blond (Intensywny rozjaśniacz)

1

Rozjaśniacz marki Joanna Intensiv Blond to produkt, który “zbiera” skrajnie różne opinie. Jedni wychwalają ten produkt pod niebiosa, a inni przed nim ostrzegają. To zrozumiałe w przypadku produktów tego typu, ponieważ efekty działania rozjaśniacza mogą się skrajnie różnić, zależnie od typu włosów, jego wyjściowego koloru oraz kondycji przed rozjaśnianiem. Produkt przeznaczony jest do rozjaśniania włosów o około 4-5 tonów. Zawiera keratynę chroniącą włosy w trakcie zabiegu rozjaśniania oraz naturalny wyciąg z rumianku. Preparat zawiera proszek rozjaśniający oraz 9%-ową wodę utlenioną w kremie.

CECHY PRODUKTU
Kategoria:  koloryzacja/ rozjaśnianie włosów
Marka: Joanna
Rodzaj: rozjaśniacz, intensywny
Właściwości: rozjaśnia włosy o 4-5 tonów
Pojemność:
Opakowanie: standardowe
Liczba odcieni:
Cena: ok 10,00zł
Dla kogo? Dla osób zamierzających intensywnie rozjaśnić włosy. W zależności od koloru wyjściowego i czasu trwania zabiegu, pozwala uzyskać na włosach nawet bardzo, bardzo jasny blond. Do rozjaśniania całych włosów. Rozjaśnia o 4-5 tonów.

Rozjaśnianie włosów jest zawsze zabiegiem inwazyjnym i nie może obejść się całkowicie bez zniszczeń. Nie należy więc odsądzać tego produktu od czci i wiary, tylko dlatego, że rozjaśnione włosy stają się matowe czy szorstkie. Rozjaśniacz to nie odżywka. Produkt Joanny spełnia swoje zadania bardzo przyzwoicie i jest naprawdę w porządku, zwłaszcza jeśli chodzi o tę półkę cenową. Produkt nie rozczarowuje, o ile oczywiście mamy racjonalne oczekiwania. Skoro rozjaśniacz pozwala uzyskać kolor o 4-5 tonów jaśniejszy, jest sprawą oczywistą, że z intensywnej czerni nie zejdziemy nagle do jasnego blondu. A przynajmniej nie stanie się to po jednym zabiegu. Należy również pamiętać, że rozjaśniacz nie jest przeznaczony dla włosów już zniszczonych, rozdwojonych, mocno przesuszonych i z tendencją do wypadania. Jeśli zastosujemy go na włosach o bardzo wątpliwej kondycji, nie ma co się dziwić, że rozjaśniacz tylko im zaszkodzi.

Produkt ma dość intensywny, “chemiczny” zapach – co jest jednak typową cechą rozjaśniaczy. Po zastosowaniu włosy mogą być przesuszone, matowe i szorstkie w dotyku – należy wówczas stosować odżywki lub maski, które przywrócą im miękkość.

  • Paulina

    Może wypróbuję 😀