Garnier, Fructis, Goodbye Damage, Odżywka wzmacniająca do włosów bardzo zniszczonych (nowa wersja)

0

Dobrze znana i lubiana odżywka Goodbye Damage marki Garnier doczekałą się nowego wydania! Ma odświeżone graficznie opakowanie, ale przede wszystkim została wzbogacona o naturalne ekstrakty owocowe. Formuła odżywki łączy aktywne białka  z cytryny, witamin B3 i B6 oraz ekstrakty z owoców i roślin o udowodnionej skuteczności, które znacząco wpływają na kondycję i zdrowy wygląd włosów. W składzie produktu znalazł się ekstrakt z olejku z owoców amli oraz keraphyll, który  naprawia uszkodzenia włosów spowodowane działaniem czynników zewnętrznych. Produkt nie zawiera parabenów i jest delikatny dla włosów. Odżywkę warto stosować w połączeniu z innymi produktami z serii.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja/ regeneracja włosów
Marka: Garnier
Rodzaj: odżywka do włosów, tradycyjna, wymaga spłukiwania
Właściwości: regeneruje, naprawia uszkodzenia w strukturze włosa i zapobiega powstawaniu nowych, wzmacnia, odżywia, rewitalizuje, nadaje włosom zdrowy połysk, poprawia kondycję włosów
Pojemność: 250 ml
Opakowanie: standardowe, butelka-tuba
Liczba odcieni:
Cena: ok. 10,99 zł
Dla kogo? Dla włosów suchych, zniszczonych/ bardzo zniszczonych, rozdwajających się, łamliwych, z tendencją do wypadania itp.

Garnier Fructis Goodbye Damage to bardzo przyzwoita odżywka, jeśli chodzi o produkty drogeryjne. Przede wszystkim jej stosowanie należy do chwil prawdziwej przyjemności! A to głównie za sprawą zapachu, który jest świeży, energetyczny i naprawdę pobudzający. Odżywka jest gęsta i dość dobrze rozprowadza się na włosach. Również jej dokładne spłukanie nie sprawia kłopotu. Jest wydajna: jednorazowo zużywamy niewielką ilość produktu.

W opisie kosmetyku producent obiecuje spektakularne rezultaty, takie jak np. “niemal rok uszkodzeń włosów naprawiony w tydzień” czy “Włosy mocniejsze od nasady aż po same końce – 10x mocniejsze na całej długości”. Oczywiście te obietnice są trochę na wyrost i lepiej podchodzić do nich sceptycznie. Odżywka nie zdziała cudów na mocno ekstremalnie zniszczonych włosach. Mimo wszystko jednak przy regularnym stosowaniu włosy stają się coraz gładsze i miększe, wyraźnie ustępuje również tendencja do rozdwajania się i wypadania. Stają się po prostu przyjemne w dotyku i mięciutkie. Satysfakcjonujące rezultaty można zaobserwować już po około miesiącu, o ile będziemy stosować preparat konsekwentnie i w miarę często (najlepiej co 2-3 dni, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by sięgać po niego codziennie). Atrakcyjna cena produktu zachęca do wypróbowania.