Garnier, Color Naturals, farba do włosów

0

Farby do włosów Garnier Color Naturals to świetna propozycja, jeśli szukamy czegoś z niższej półki cenowej. Farba zapewnia głęboki, nasycony kolor, a także miękkość i połysk włosów, dzięki zawartości trzech odżywczych olejków: z awokado, karite oraz oliwy z oliwek. Efekt, jaki osiągamy na włosach to unikalne połączenie 3 refleksów: popielatego dla efektu “ton w ton”, złotego dla idealnego połysku włosów oraz perłowego dla ożywienia koloru. Produkt zapewnia naturalny efekt i sprawia, że kolor nie jest “płaski”. Dodatkowo formuła z trzema olejkami chroni, wygładza i uelastycznia włosy. W 100% pokrywa siwe włosy i zapewnia jednolity odcień. Farba do włosów Joanna Naturia Color jest dostępna w 30 odcieniach. Nadaje się do każdego rodzaju włosów i jest testowana dermatologicznie.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: koloryzacja włosów
Marka: Garnier
Rodzaj: farba trwała
Właściwości: nasycony kolor, całkowite pokrycie siwych włosów, długotrwały efekt, odżywienie, połysk
Pojemność: 60 ml
Opakowanie: standardowe
Liczba odcieni: ok. 30
Cena: ok. 10zł
Dla kogo? Dla każdej kobiety, która chce zmienić lub ożywić kolor swoich włosów. Farba nadaje się do ujednolicenia koloru i pokrycia siwych włosów.

Biorąc pod uwagę, że sięgamy po farbę z niższej półki cenowej, nie ma co spodziewać się spektakularnych efektów, zwłaszcza jeśli chodzi o kondycję włosów po koloryzacji. Farba ma dosyć chemiczny zapach. Jeśli chodzi o sam proces użytkowania, jest ona raczej przeciętna: dobrze się rozprowadza, nie spływa z włosów.

Efekt koloryzacji jest zadowalający. Oczywiście zależy on przede wszystkim od wybranego przez nas odcienia, a także od koloru wyjściowego i kondycji włosów. Kolor prezentuje się w miarę naturalnie, choć mógłby być głębszy i bardziej nasycony. Nie można również powiedzieć, że włosy są po tej farbie szczególnie lśniące. Wręcz przeciwnie: mogą być nieco matowe, szorstkie i “tępe”. Ich rozczesywanie wymaga cierpliwości. Mimo obiecywanych przez producenta dobroczynnych właściwości pielęgnujących olejków, nie zauważyłyśmy, żeby ta farba dawała jakikolwiek efekt pielęgnujący. Oczywiście wiadomo, że farba to nie odżywka.

Farba jest stosunkowo wydajna, jednak przy długich i bardzo długich włosach dla pełnego pokrycia należy kupić 2-3 opakowania. W tej cenie jednak z pewnością nie zrujnuje to naszego budżetu. Produkt sprawdza się przyzwoicie, o ile nie mamy wobec niego zbyt wygórowanych oczekiwań. Lepiej nie stosować go na włosy przesuszone, matowe czy zniszczone.