Babyliss Curl Secret – lokówka, która sama pokręci twoje włosy!

1
foto: Babyliss Curl Secret, lokówka

Producenci sprzętu do stylizacji włosów prześcigają się w coraz to nowych technologiach, które mają nam ułatwić pracę. Już jakiś czas temu na rynku pojawiły się lokówki automatyczne, które właściwie wszystko robią same, nasza rola ogranicza się do przytrzymywania lokówki i naciskania odpowiednich przycisków. Brzmi cudownie, prawda? Idealne loki bez wysiłku… Ten wynalazek będzie szczególnie pomocny osobom o długich, gęstych włosach, którym kręcenie tradycyjną lokówką zajmuje wieki i przyprawia o zakwasy w ramionach.

Babyliss Curl Secret to automatyczna lokówka posiadająca opatentowaną technologię AUTO CURL, dzięki której nasze włosy nakręcane są automatycznie. Mamy możliwość wyboru kierunku skrętu i grubości loków, a ceramiczna powłoka i funkcja jonizacji zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu włosów. Lokówka nagrzewa się bardzo szybko – ok. 40s i informuje nas sygnałem dźwiękowym kiedy jest gotowa do pracy, kiedy mamy nawijać i kiedy wypuszczać pasma.

A jak działa? Zobaczmy!

Wybieramy pasma włosów i wkładamy je w środek lokówki. Naciskamy przycisk i lokówka wciąga pasmo włosów, nakręcając je. Po chwili wypuszczamy gotowe, skręcone pasmo.

Na koniec roztrzepujemy włosy palcami, żeby efekt był bardziej naturalny.

Przeglądając zdjęcia efektów “po”, można nabrać ochoty na zakup lokówki – fryzury prezentują się naprawdę ładnie, a przy tem kusi łatwość ich wykonania!

Co myślicie o takim urządzeniu? A może posiadacie je i macie już wyrobioną opinię o jego działaniu?

  • Paulina

    Mam lokówkę automatyczna ale z firmy Rowenta i o ile początku były ciężkie to teraz ją po prostu uwielbiam <3