Warkocze z łańcuszkami – nowy trend 2017?

0
foto: sakhorn/shutterstock.com

Wygląda na to, że rok 2017 przyniesie nam kolejny gorący trend związany z warkoczami. A mianowicie – ozdoby do włosów w postaci łańcuszków wplecionych w warkocze! Brzmi interesująco, prawda? No to zobaczmy jak wygląda!

Po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć warkocz tego typu na gali rozdania nagród SAG, gdzie dumnie prezentowała go na swojej głowie Vanessa Kirby. Autorką fryzury jest Adir Abergel, stylistka fryzur, która wypuściła właśnie linię ozdób do włosów opartą na łańcuszkach.

“Łańcuszek może być wpleciony w każdy rodzaj warkocza. W tej fryzurze chciałam podkreślić kontrast pomiędzy fakturami, zestawić miękki, romantyczny warkocz z gładkim, ciężkim metalem.” – mówi Adir. Łańcuszki przeznaczone do wplatania we włosy zostały zaprojektowane tak, aby jak najbardziej ułatwić tworzenie fryzury. Każdy z nich zakończony jest małym grzebyczkiem, który utrzymuje go na miejscu.

Linia metalowych ozdób do włosów, która powstała ze współpracy Adir z firmą Lelet NY nie ukazała się jeszcze na sklepowych półkach, ale czujemy, że to będzie strzał w 10!

Chain details by Adir Abergel and LeletNY coming soon. #adirxleletny #mixedmetals #hairaccessories

A photo posted by Adir x Lelet NY (@adirxleletny) on