Rozjaśniacz w sprayu – blond pasemka bez wizyty u fryzjera

0
foto:puhhha/shutterstock.com

Włosy w kolorze blond są piękne i wyjątkowo kobiece, lecz przy tym bardzo wymagające i dość trudne w utrzymaniu. Mowa oczywiście o blondzie uzyskanym poprzez koloryzację, który wymaga odświeżania i częstego farbowania odrostów. Chcąc utrzymać blond w idealnym stanie często potrzebne są comiesięczne wizyty u fryzjera! Nie każda z nas ma ochotę na tak częste wizyty w salonie, często próbujemy więc osiągnąć ten sam skutek domowymi sposobami. Jakimi? Na przykład za pomocą rozjaśniacza w sprayu.

Rozjaśniacz w sprayu nie działa tak silnie jak klasyczny rozjaśniacz. Dzięki niemu możemy nadać naszym włosom delikatne refleksy, złocisty połysk i słoneczne pasemka. Sprawdzi się przede wszystkim na włosach we wszelkich odcieniach blondu, ale i szatynki mogą zobaczyć jaśniejsze pasma po jego użyciu.

Rozjaśniacz w sprayu bywa też bardzo pomocny w przypadku walki z odrostem – pomoże nam go zatuszować, dzięki czemu wydłużymy czas pomiędzy wizytami w salonie.

Jak używać rozjaśniacza w sprayu?

Wystarczy spryskać nim suche włosy i przeczesać je grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach, dla równomiernego rozprowadzenia rozjaśniacza. Następnie włosy suszymy lub wychodzimy na słońce i pozwalamy im wyschnąć naturalnie.

Kiedy zobaczymy efekty?

Pierwsze efekty mogą być widoczne już po pierwszym użyciu i będą się pogłębiać wraz z kolejnymi zastosowaniami sprayu.

Co myślicie o takiej metodzie rozjaśniania włosów? Miałyście już okazję wypróbować ją na sobie?