Odrosty? Żaden problem – są trendy!

0
Rozwiązanie na odrosty
foto: shadow777/shutterstock.com

Odrosty bywają wyjątkowo uciążliwe, szczególnie dla osób, których włosy rosną naprawdę szybko. Kto ma czas i ochotę na wizyty u fryzjera co dwa tygodnie? Niestety jeszcze do niedawna osoby farbujące włosy nie miały innego wyjścia. Kilkucentymetrowy odrost w kontrastującym kolorze był uznawany za oznakę niedbalstwa i z pewnością nie był pożądanym efektem. Na szczęście te czasy minęły i możemy odetchnąć z ulgą! Odrosty nie są już powodem do wstydu, a co więcej – są trendy!

Tak jest! Odrost jest obecnie jednym z najgorętszych trendów i wiele pań decyduje się na koloryzację podkreślającą różnicę kolorów między górą a dołem fryzury. Na tej zasadzie opierają się wszelkie techniki typu ombre (sombre, bronde itp). Dlaczego kobiety pokochały koloryzacje tego typu?

Odpowiedź jest prosta: wygoda! Nie musimy już dłużej martwić się odrostem, nie ważne czy ma 3cm czy 13, fryzura wygląda ładnie i wpisuje się w trendy. Nikt nie zarzuci nam niedbalstwa, możemy jedynie stać się inspiracją dla koleżanek! Ale uwaga, jest jeden haczyk: odrost musi wyglądać naturalnie. Przejście między kolorami musi być łagodne, nieregularne, zdecydowanie nie powinno mieć wyraźnie zaznaczonej granicy. Dlatego na tą pierwszą koloryzację warto udać się do specjalisty, a potem… cóż, potem niech się dzieje co chce!
Co myślicie o koloryzacjach z zamierzonym efektem odrostu?