Noś opaskę na 4 ciekawe sposoby

0

Nie ważne czy jesteś fanką opasek czy nigdy ich nie nosiłaś, na pewno jesteś w stanie odtworzyć te piękne fryzury!

Retro

Chyba najbardziej popularny i najprostszy sposób. Po prostu ułóż włosy jakkolwiek chcesz, bo do wszystkich stylizacji będzie on pasować. Owiń włosy od spodu opaską, tak by związać ją na czubku głowy. Możesz zrobić jeden lub dwa supełki.

Boho

Najlepszy dodatek na muzyczne festiwale! Owiń opaskę rozpoczynając od czubku głowy, tak aby zawiązać ją tuż nad karkiem. Upewnij się, że opaska nie ma żadnych zagnieceń, ułożyła się “na płasko”. Aby trzymała się na miejscu, możesz zabezpieczyć ją wsuwkami.

Elegancja

To wiązanie pięknie komponuje się z koczkiem. Owiń włosy w kok i zepnij wsuwkami. Podobnie jak w sposobie pierwszym, opaską obwiąż włosy od spodu, wiążąc na czubku głowy w supełek. Jednak zamiast pozwolić końcom opaski swobodnie sterczeć, podwiń je pod materiał opaski.

Warkocz

Zepnij gumką włosy w kucyk z boku. Następnie owiń jeden koniec opaski wokół gumki, tak aby pozostała część była tak długa jak Twoje włosy. Podziel włosy na dwie części, aby utworzyć standardowy splot jako trzeciej części użyj opaski. Aby zakończyć warkocz, owiń i zwiąż koniec opaski.

źródło:www.modcloth.com