Najbardziej przerażający sposób „strzyżenia włosów” jaki widziałaś!

0
foto: SFROLOV/shutterstock.com

Często udając się do fryzjera drżymy z niepokoju o nasze włosy. Co jeśli stracimy ich za dużo? Albo wyjdziemy z nietwarzową fryzurą? A przecież chodzi tylko o klasyczne strzyżenie, które co najwyżej sprawi, że wrócimy do zapuszczania włosów. A teraz wyobraźcie sobie, że fryzjer nie używa nożyczek do strzyżenia waszych włosów. Zamiast tego… podpala je.

Tak, dobrze widzicie. Istnieje technika “strzyżenia” włosów poprzez podpalanie ich. Wynalazł ją pewien pan o imieniu Dasharath, fryzjer pracujący na terenie indyjskiego stanu Karnataka.

Cała historia miała swój początek 6 lat temu, kiedy pewnego dnia w salonie Dasharath’a zabrakło prądu. Żeby móc kontynuować pracę nasz pomysłowy fryzjer zapalił w salonie świeczki… po czym pomyślał, że czemu by nie zacząć używać świeczek do strzyżenia?

Co dziwne, klientom Dasharath’a spodobała się ta technika i od tej pory fryzjer pracuje używając wyłącznie świeczki i grzebienia.

Zobaczcie jak wygląda system pracy tego oryginalnego stylisty fryzur. Co za ulga, że nasi fryzjerzy używają tylko nożyczek..!