Dzięki temu trikowi uzyskasz idealne fale!

1
sposób na fale
foto: YuriyZhuravov/shutterstock.com

Idealne fale są marzeniem wielu z nas, lecz często nawet nie podejmujemy prób ich wykonania, wierząc że są bardzo trudne i czasochłonne. A co jeśli powiemy wam, że istnieje bardzo prosty sposób, żeby je uzyskać?

Falowane włosy są dla wielu pań ideałem kobiecej fryzury – ponadczasowe, stylowe, dodające uroku, nie tak banalne jak proste włosy i łatwiejsze do okiełznania niż kręcone. Mało kto jednak może poszczycić się naturalnymi falami, które wyglądają pięknie nawet bez stylizacji. Najczęściej nawet naturalne fale wymagają dużo wysiłku, aby prezentować się nieskazitelnie. Na szczęście są na to sposoby i za chwilę zdradzimy wam jeden z nich.

Od czego powinnyśmy zacząć? Pierwszym krokiem do stworzenia idealnych fal jest pokręcenie włosów. Tak, dokładnie – aby uzyskać efekt fal, musimy zacząć od loków!

Pamiętajmy o tym, aby kręcone pasma były mniej więcej tej samej grubości i co ważne – wszystkie muszą być zakręcone w tą samą stronę!

Ok, mamy loki? Możemy zabrać się za przekształcanie ich w fale. Jak to zrobić? Bardzo prosto!

Łapiemy za szczotkę i dokładnie wyczesujemy nasze loki. Kontynuujemy tą czynność, dopóki loki nie zleją się w taflę gładkich fal. Na koniec wystarczy utrwalić je lakierem i gotowe.

Pomyślałybyście, że to takie proste? Wypróbujecie ten trik na sobie?

Waves 🌊😍 by @salonvoguehair

A post shared by Daily Hair Tutorials (@hairvideodiary) on

  • Paulina

    Obawiam się, że na moich włosach zamiast fal byłby stóg siana