Chcesz zostać rudzielcem? Zobacz jaki odcień będzie do ciebie pasował!

0

Rudy jest kolorem włosów najrzadziej występującym w naturze. Być może dlatego jest tak pożądany przez kobiety! Niejedna z nas miała już na swojej głowie wszelkie odcienie rudości, od kasztanowego po gorącą czerwień! Jeśli i tobie chodzi po głowie zmiana koloru na rudy, przeczytaj koniecznie ten artykuł i dowiedz się jaki odcień rudości będzie dla ciebie odpowiedni!

Rude włosy, niezależnie w jakim odcieniu, z pewnością sprawią, że wyróżnisz się z tłumu. Pamiętaj o tym podejmując decyzję o koloryzacji! Od teraz będziesz przyciągać uwagę i przestaniesz być anonimową blondynką czy brunetką.

Rude włosy mają to do siebie, że pogłębiają kolor tęczówki, co jest super, ale z drugiej strony podkreślają niedoskonałości cery. Jeśli zmagasz się z trądzikiem lub przebarwieniami, zastanów się trzy razy, zanim przefarbujesz się na rudo!

Jaki odcień rudości wybrać?

foto:  Y Photo Studio/shutterstock.com
foto: Y Photo Studio/shutterstock.com
  • Miedziany, pełen złotych i pomarańczowych tonów. Będzie idealny dla pań o jasnej, delikatnej karnacji, naturalnych blondynek.
  • Tycjan, intensywny odcień rudości, wpadający w czerwienie. Świetny dla kobiet o bardzo jasnej karnacji bez przebarwień i niedoskonałości, ponieważ ma tendencję do “wyciągania” ich na wierzch. Podbije również kolor tęczówki.
  • Kasztan, ciepły brąz o rudych odcieniach będzie wyglądał świetnie u brunetek o śniadej karnacji.
  • Mahoń, również dobry wybór dla brunetek. Głęboka barwa, wpadająca w czerwienie będzie komponować się pięknie z ciemną karnacją.
  • Czerwienie, wyraziste, mocne rudości i czerwienie przeznaczone są dla osób o ciepłej, lecz nie za ciemnej tonacji cery, bez różowych tonów.

Jak widzicie, zanim zdecydujemy się na koloryzację w odcieniach rudości, dobrze jest określić swój typ urody, aby właściwie dobrać odcień farby. Źle dobrany może sprawić, że kolor włosów będzie się gryzł z tonacją cery, a my będziemy wyglądać jak w peruce – a tego przecież nie chcemy!