Osobowości fryzjerskie: ANNA ZAGAWA

4

Anna Zagawa prowadzi swój salon fryzjerski w Pruszkowie – stąd pochodzi i tutaj mieszka. Jej marzeniem było stworzenie takiego miejsca, w którym klientki poczują swobodną atmosferę i będą mogły się zrelaksować. Sama nie lubi pośpiechu, dlatego często zostaje dłużej w salonie, ale nie jest to dla niej problemem, bo kocha swoją pracę i wykonuje ją z wielką przyjemnością. W życiu ważne jest, by robić coś, co sprawia nam satysfakcję i daje poczucie spełnienia – przyznaje.

W zawodzie pracuje już 22 lata, a jej specjalność to fryzjerstwo klasyczne. Pomimo trudności nie poddała się i idzie do przodu – ciągle się rozwija i czuje się coraz bardziej spełniona. Ciężko pracowałam, by być teraz w miejscu, w którym jestem. Nie żałuję niczego, bo wiem, że było warto i rozpiera mnie duma, bo mam coraz więcej zadowolonych klientek – dodaje. Praca to jej hobby, ale interesuje się również psychologią i uwielbia podróże – zarówno te dalekie, jak i bliższe. Co o swoim zawodzie ma nam do powiedzenia pani Anna? Zapraszamy do lektury wywiadu!

Anna Zagawa posiada całą masę zadowolonych klientek. To dzięki nim została osobowością fryzjerską według portalu fryzury.pl

Jakie fryzury wykonuje Pani najchętniej?

Najchętniej wykonuję fryzury klasyczne, ponieważ specjalizuję się w nich, są zawsze na czasie i nie sprawiają klientkom problemów w samodzielnej stylizacji. Są to zwiewne fryzury, tzw. wiatrem czesane: bardzo kobiece i subtelne fale, eleganckie, proste, klasyczne strzyżenia, z których można stworzyć wiele ponadczasowych fryzur.

Jakie aspekty pracy sprawiają Pani najwięcej przyjemności?

Zdecydowanie kontakt z klientem, poznawanie nowych osób, a w zasadzie wszystko, co wiąże się z fryzjerstwem, bo naprawdę kocham to, co robię. Jestem niezależna, pracuję sama na siebie, a najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta.

Jakie były najtrudniejsze fryzury, z którymi przyszło się Pani zmierzyć? Jak poradziła sobie Pani z takim wyzwaniem?

Jeśli wiem, że nie dam sobie rady z daną fryzurą, uprzedzam klienta, że nie wykonuję tego typu usług lub idę na szkolenie i staram się zmierzyć z wyzwaniem. Nie można robić nic na siłę, bo zadowolenie klienta i nasza satysfakcja to podstawa w tym zawodzie.

Jakie rady ma Pani dla przyszłych fryzjerek?

Dużo się szkolić i inwestować w siebie, nie bać się wyzwań i nie bać się rozmowy z klientem.

Dziękujemy za rozmowę!

 • Magda

  Świetna historia! Gratulacje dla Pani Ani i życzę wielu sukcesów w przyszłości 🙂

  • Anna Zagawa

   Ale mi miło Dziękuję 😉

 • (*•.¸♥♥ Marzena ♥♥¸.•*)

  Fajna babeczka się wydaje 🙂 z moich okolic

 • Radek Tomaszewski

  Gorąco polecam, męskie strzyżonko na 5 z plusem, na szuche nie bo żona która również chodzi do Pani Anny powie że słodze 😀
  Pozdrawiam