Najciekawsze wpisy blogowe o włosach z zeszłego tygodnia

0
blogi włosowe
foto: Neirfy/shutterstock.com

Czytacie blogi o włosach? Ja jestem od nich uzależniona! Mam kilka swoich ulubionych, na które zaglądam regularnie, a w międzyczasie przetrząsam internet w poszukiwaniu kolejnych perełek. Blogi to dla wielu z nas podstawowe źródło informacji o pielęgnacji i stylizacji włosów! Dziś przygotowałam dla was zestawienie najciekawszych wpisów tygodnia prosto z włosowych blogów. Jesteście ciekawe? Miłej lektury!

1Baza wiedzy o mezoterapii skóry głowy u Agnieszki z wwwlosy.pl

Mezoterapia skóry głowy ma coraz więcej zwolenników. Jakie efekty można dzięki niej uzyskać? Jak przebiega mezoterapia i ile kosztuje? Jakie są jej minusy? Tego wszystkiego dowiecie się z artykułu!

2Charakterystyka najbardziej problematycznych typów włosów u Karoliny z  dbaj-o-wlosy.com

Czy wiecie, że są typy włosów, które mimo intensywnej pielęgnacji nie odwdzięczą się idealnym wyglądem? Sprawdźcie, czy przypadkiem nie należycie do grona posiadaczek takich właśnie włosów!

3O tym jak radzić sobie z poparzeniami skóry głowu u Dzikiej Wózkowej – dzikawozkowa.pl

Lato to czas wygrzewania się na słońcu! Ale czy pamiętacie o odpowiedniej ochronie włosów i skóry głowy? Często zapominamy, że skóra głowy może również ulec poparzeniom słonecznym. I co wtedy? Przeczytajcie koniecznie, ta baza wiedzy na pewno przyda wam się latem.

Jakie są wasze ulubione blogi o włosach? Podzielcie się w komentarzach!