Księżniczki Disneya istnieją naprawdę!

0
foto: Mina Tkla/shutterstock.com

Pamiętacie to uczucie, kiedy będąc małymi dziewczynkami wzdychałyśmy do ekranów telewizorów marząc o tym, żeby nasze życie wyglądało tak pięknie jak życie bajkowych księżniczek? Rodzice tłumaczyli nam wtedy, że takie cudowne przygody zdarzają się tylko w bajkach i to nie dzieje się naprawdę… A co jeśli powiemy wam, że jednak się dzieje i księżniczki z naszych ukochanych bajek Disneya żyją wśród nas?

Ok, tak na serio wiemy dobrze, że smoki nie istnieją, osły nie gadają a ludzie nie zamieniają się w bestie, kiedy zajdzie słońce. Ale są ludzie, którzy tak mocno zżyli się z bajkowymi klimatami, że postanowili przenieść je do rzeczywistości, identyfikując się z bajkowymi bohaterami.

Jesteście ciekawe jak wyglądają nasze ulubione Disneyowskie księżniczki na żywo?

Najciekawszym przykładem jest malezyjska wizażystka Saraswati, która za pomocą makijażu i dodatków przeistacza się w bajkowe księżniczki. Co jednak wyróżnia właśnie ją? Otóż, jako muzułmanka, Saraswati nosi hijab, którego nie zdejmuje podczas transformacji, lecz przeistacza go tak, aby jak najbardziej przypominał włosy.

Filipińska modelka Sheri Lansang identyfikuje się z Pocahontas. Nie musi się nawet jakoś szczególnie charakteryzować, zobaczcie!

Interesującym przypadkiem jest Olayinka Mia Noel, która na Halloween przebrała się za Jasminę. Zdjęcie, które wrzuciła do sieci obiegło świat, zaskakując wszystkich niesamowitym podobieństwem Olayinki do oryginalnej księżniczki. Co ciekawe, dziewczyna przyznała, że nie przyłożyła się jakoś szczególnie do swojego przebrania, a strój Jasminy kosztował ją 10$.

Pochodząca z Denver Sarah Ingle wydała już ponad 14 000 $ na własnoręcznie wykonywane stroje, które mają upodobnić ją do księżniczek z bajek Disneya. Samo zaprojektowanie i wykonanie stroju Śnieżki zajęło jej ponad pół roku, jednak wysiłek się opłacił! W krótkiej, czarnej peruce, z czerwoną szminką na ustach Sarah wygląda identycznie jak Śnieżka!

Zresztą, musicie to zobaczyć na własne oczy: