Fryzury celebrytek na gali rozdania nagród GRAMMY

0
foto: Tinseltown/shutterstock.com

Kolejne rozdanie nagród Grammy już za nami. Świat muzyki wciąż żyje tym kto, za co i ile statuetek otrzymał, portale plotkarskie rozpisują się o tym kto jak wyglądał, z kim przyszedł i jak się bawił, a my standardowo przyjrzyjmy się fryzurom, jakie prezentowały celebrytki na czerwonym dywanie.

Na czerwonym dywanie zdecydowanie królowała Beyonce w swojej złotej stylizacji. Z burzą drobnych, dopracowanych loczków i złotą chustą na głowie, którą podczas występu zamieniła na coś w rodzaju aureoli, wyglądała jak bogini! Jej stylizacja “na bogato” nie przeszła bez echa – rozpisują się o niej media na całym świecie. A co wy o niej myślicie? Hot or not?

Lady Gaga znów nie zawiodła – jej krzykliwa stylizacja z ogromnym, odwróconym dekoltem wywołała lawinę komentarzy. Za to fryzura w 100% wpisuje się w obecne trendy – messy & blorange.

Jennifer Lopez postawiła na klasyczne, gładkie uczesanie. Ta kobieta to klasa sama w sobie!

Oczywiście wśród najmodniejszych fryzur nie mogło zabraknąć long boba! Chrissy Teigen zaprezentowała go w wersji drobno pofalowanej i połyskującej.

Rihanna od dłuższego czasu stawia na naturalny look, co w jej przypadku jest totalnie zaskakujące – przyzwyczailiśmy się w końcu do ciągłych metamorfoz na jej głowie.

Adele, tak jak jej muzyka to kwintesencja klasycznej elegancji i dobrego stylu.

Chęć wyróżniania się i zaskakiwania jest chyba cechą rodzinną sióstr Knowles. Solange postawiła na dość zwariowane uczesanie.

Katy Perry wygląda wprost przepięknie jako blondynka. Przyzwyczaiłyście się już do jej nowego image’u?

Paris Jackson wyglądała świeżo i naturalnie, aż chce się na nią patrzeć!

Lea Michelle postawiła na gładkie, klasyczne uczesanie, lecz zrekompensowała sobie ten brak szaleństwa we włosach totalnie odjechanym makijażem oczu.

Która z gwiazd zrobiła na was największe wrażenie?