Daj włos – pomóż chorym na raka!

3
foto:Anetlanda/shutterstock.com

Akcja “Daj Włos!” zapoczątkowana została przez fundację Rak’n’Roll wspierającą chorych na raka i ma na celu przekazywanie ściętych włosów na peruki dla osób po chemioterapii. Cel jest szczytny i jeśli tylko zastanawiasz się nad skróceniem swoich długich włosów, warto się zaangażować!

Dzięki tej akcji osoby, które straciły swoje włosy w trakcie walki z chorobą, będą mogły znów poczuć się pewniej i być może o wiele łatwiej będzie im znieść czas powrotu do zdrowia i odrastania ich własnych włosów.

Jak oddać włos? Nic prostszego! Wystarczy znaleźć w swojej okolicy jeden z salonów fryzjerskich współpracujących z fundacją i poprosić o przekazanie ściętych włosów na peruki dla chorych. Minimalna długość, jaką możemy przekazać, to 25 cm, więc jeśli tylko Twoje włosy są wystarczająco długie, a Ty masz chęci niesienia pomocy innym, ruszaj do salonu!

 

  • (*•.¸♥♥ Marzena ♥♥¸.•*)

    BARDZO WAŻNE KOCHANI TRZEBA POMAGAĆ INNYM ZWŁASZCZA TYM KTURZY CIERPIĄ NA NAJBARDZIEJ NAJCIĘŻSZĄ CHOROBE

  • Karola

    Super sprawa! Jak kiedyś będę miała długaśne włosy, to zdecydowanie zetnę je gdzieś, skąd zostaną przekazane dla fundacji :))

  • Paulina

    Rewelacyjna akcja! Jak tylko moje włoski urosną na tyle, że będę mogła je przeznaczyć na taką akcje to na pewno ro zrobię :* Super, że o czymś takim piszecie!