Czy zdecydowałabyś się na strzyżenie… siekierą?!

2
foto: donikz/shutterstock.com

Tak, dobrze przeczytałaś – siekierą! Zdecydowałabyś się na takie strzyżenie? Wbrew pozorom są klientki, które decydują się na taki zabieg. Wykonuje go pewien syberyjski fryzjer w swoim salonie. Daniel Istomin tłumaczy, że w zamierzchłych czasach nasi przodkowie używali do strzyżenia włosów narzędzi, które były wtedy dostępne, a do nich zalicza się według kreatywnego fryzjera siekiera.

Daniel przygotowuje swoje klientki, układając ich głowę na drewnianym podeście, na którym rozkłada włosy, po czym bierze siekierę do ręki, robi zamach… i ciach! Raz za razem uderza siekierą w podest, a kolejne pasma włosów klientki opadają na podłogę.
Musimy przyznać, że cała procedura wygląda dość przerażająco, jednak klientki Daniela wcale na przerażone nie wyglądają! Wręcz przeciwnie, chyba świetnie się bawią.

Odważyłybyście się na wizytę w salonie Daniela?

  • Klaudyna

    Nigdy w życiu nie poszłabym do takiego „fryzjera”! Jak można coś takiego robić, nie dość, że jest to niebezpieczne to jeszcze niszczy włosy!

  • Karola

    Nie wierzę w to co widzę xD Ja to bym się na to na pewno nie zdecydowała… za dużo czarnych scenariuszy mam przed oczami, poza tym po co wracać do metod przodków, skoro mamy tyle bezpiecznych i lepszych dla samych włosów opcji???