Sposób na elektryzujące się włosy – szczotka jonizująca

1

Czy problem elektryzujących się włosów dotyczy również ciebie? Wiele kobiet skarży się na niego zwłaszcza zimą, kiedy zmuszone jesteśmy nosić czapki, szaliki i wełniane swetry.  Z elektryzującymi się włosami można walczyć na wiele sposobów – używając specjalnie do tego stworzonych kosmetyków, stosując maski i płukanki domowej roboty, dbając o nawilżenie powietrza w mieszkaniach… dziś powiemy wam o kolejnym skutecznym sposobie walki z elektryzowaniem się włosów. Przed wami szczotka jonizująca Braun Satin Hair!

Szczotka Braun Satin Hair 7 IONTEC została zaprojektowana z myślą o wygładzaniu puszących się włosów i zwalczaniu elektryzowania. Na jakiej zasadzie działa?

Włączając szczotkę uruchamiamy proces uwalniania jonów ujemnych, które domykają łuski włosów i wygładzają je, dzięki czemu elektryzowanie się ustaje niemal natychmiast. Atutem szczotki jest to, że jest bezprzewodowa (działa na baterie), możemy więc zawsze mieć ją przy sobie i używać nawet będąc poza domem.

Co więcej, szczotka jonizująca występuje w dwóch modelach – jeden przeznaczony jest dla cienkich i delikatnych włosów, drugi dla grubszych i mocniejszych, każda z nas znajdzie więc coś dla siebie.

Miałyście okazję używać szczotki jonizującej? Jakie są wasze opinie na jej temat?

  • Aya

    Ciekawa jestem, czy to rzeczywiście pomaga… Zimą moje włosy potrafią doprowadzić mnie do szału, tak tragicznie się elektryzują 🙁