Split ender – pozbądź się zniszczonych końcówek bez wizyty u fryzjera!

1
foto: Voyagerix/shutterstock.com

Czy widziałyście już urządzenie o nazwie split ender? Ten cudowny wynalazek ma pomóc nam samodzielnie, bez konieczności odwiedzania fryzjera, pozbyć się rozdwojonych końcówek na całej długości włosów! Brzmi cudownie, ale czy faktycznie tak działa?

Split Ender z wyglądu przypomina coś pomiędzy prostownicą a falownicą. W jego środku ukryte są ostrza, które łapią odstające końcówki i skracają je o kilka milimetrów. Zdecydowaną zaletą urządzenia jest to, że skraca zniszczone końcówki na całej długości włosów, nie tylko na końcach. Dzięki temu włosy stają się gładkie i lśniące, jak jednolita tafla.

A co jeśli chodzi o wady? Cóż, urządzenie nie nadaje się do włosów o naprawdę mocno zniszczonych końcach, które trzeba po prostu porządnie podciąć. W tym wypadku wizyta u fryzjera jest mimo wszystko nieunikniona. Jeśli jednak nasze włosy są w dobrej kondycji i chcemy na bieżąco pilnować stanu końcówek, Split Ender z pewnością nam w tym pomoże.

Zobaczcie działanie split endera na poniższym filmiku:

  • Magda

    Czego to ludzie nie wymyślą 😀 Ja chyba jednak bym się nie zdecydowała na zakup takiego urządzenia, chociaż wygląda ciekawie, to trzeba przyznać 🙂