Rekonstrukcja JOICO K-PAK – jak działa?

0
foto: AnikaNes/shutterstock.com

Profesjonalne salony fryzjerskie, oprócz strzyżenia i farbowania, zawsze posiadają w swojej ofercie szereg zabiegów regeneracyjnych. Taki zabieg, wykonany przez fryzjera na bazie profesjonalnych kosmetyków, przynosi bez porównania lepsze efekty, niż domowa pielęgnacja włosów. Mimo, że ceny zabiegów pielęgnacyjnych w salonach często są dość wysokie, warto raz na jakiś czas zafundować swoim włosom taką gruntowną regenerację – efekty jakie zobaczymy po godzinie spędzonej w salonie, będą równe tym, które osiągamy po tygodniach domowej pielęgnacji.

Przyjrzymy się dziś jednemu z zabiegów regeneracyjnych, dostępnych w niektórych salonach fryzjerskich – a mianowicie regeneracji JOICO K-PAK.

Co to jest JOICO K-PAK?

Jest to profesjonalny zabieg odbudowujący zniszczone włosy. Składa się z 4 etapów, które trwają łącznie 30 minut.

1ETAP – oczyszczanie

Claryfying shampoo – szampon dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy z resztek kosmetyków i wszelkich mikrozanieczyszczeń.

2ETAP – przywrócenie właściwego pH

Cuticule Sealer – odżywka, która wygładza włosy i przygotowuje je do dalszej regeneracji.

3ETAP – rekonstrukcja

Deep Penetrating Reconstructor – najistotniejszy składnik procesu odbudowy. Jest to głęboko działająca kuracja proteinowa, która dostarcza naszym włosom aż 19 aminokwasów! Dzięki temu, że łuski włosa zostały otwarte, składniki odżywcze z łatwością dostają się do środka, uzupełniając braki w strukturze. Na skutek tego nasze włosy stają się mocne, sprężyste i elastyczne.

4ETAP – nawilżanie

Intense Hydrator – odżywka, która zamyka łuski włosa po intensywnej odbudowie w poprzednim etapie. Silna terapia nawilżająca, która zatrzymuje wilgoć w środku włosa, nada blasku nawet najbardziej suchym włosom.

Rekonstrukcja JOICO K-PAK zapewnia naszym włosom błyskawiczną i długotrwałą odbudowę, której efekty utrzymują się do kilku tygodni. Po tym czasie należy powtórzyć zabieg. Wraz z poprawą kondycji naszych włosów okresy pomiędzy poszczególnymi zabiegami będą się wydłużać, a ilość potrzebnych zabiegów zależy od stanu wyjściowego włosów – może zdarzyć się tak, że jeden zabieg w zupełności wystarczy, aby przywrócić włosom trwały, zdrowy wygląd.

Jeśli twoje włosy są mocno zniszczone, a domowe sposoby pielęgnacji na nic się nie zdają, być może taka intensywna odbudowa będzie dla ciebie najlepszym wyjściem! W końcu nic tak nie motywuje do walki o piękne włosy jak widoczne jej efekty.