Szybkie fryzury dla długich włosów na co dzień

0

Kto nie kocha długich włosów? Na pewno każda z Was zna niejedną osobę zakręconą na punkcie zapuszczania! I nic dziwnego – długie włosy dodają uroku każdej kobiecie. Dodatkową zaletą ich posiadania jest to, że nie trzeba bardzo się wysilać, żeby stworzyć na nich efektowną fryzurę.

Jesteście ciekawe jak mogą się czesać na co dzień długowłose dziewczyny?
Przed wami szybkie fryzury dla długich włosów.
Zainspirujcie się!

Wysoki półkucyk – nic prostszego! Wystarczy oddzielić górną partię włosów na wysokości skroni i związać gumką na czubku głowy. Żeby dodać pozostałym włosom objętości i efektu “czesania wiatrem”, spryskajcie je sprayem z solą!

Dobrym pomysłem zamiast kucyka jest półkoczek! O ile w poprzednich sezonach rządził roztrzepany koczek z całości włosów (tzw. messy bun), tak teraz jego miejsce przejął niedbały koczek z włosów zebranych z czubka głowy.

A może taki subtelny warkoczyk? Żeby go zrobić wystarczy wybrać włosy znad skroni po obu stronach głowy, połączyć je z tyłu i… po prostu zapelść w warkocz 🙂

Warkocz francuski, czyli klasyczny warkocz dobierany jest zawsze dobrym wyborem. A co dopiero dwa!

Warkocz holenderski za to sprawdzi się na większe wyjścia – zawsze daje efekt WOW, mimo, że jest bardzo prosty w wykonaniu.

Dwa warkocze holenderskie, czyli tzw. warkocze bokserskie to jedna z najmodniejszych fryzur tego sezonu!

Gładki kucyk – po prostu klasyka. Żeby włosy pozostały gładkie i nie puszyły się, po myciu wetrzyj w nie kilka kropel kremu prostującego.

Żeby urozmaicić niskiego kucyka możemy owinąć gumkę pasmem włosów. Objętości dodamy mu spryskując włosy sprayem z solą przed suszeniem.

Ozdobna spinka doda charakteru każdej, nawet najprostszej fryzurze.