Propozycje fryzur ślubnych na lato 2017

2
Fryzury ślubne na lato 2017
foto: Versta/shutterstock.com

Przyszło lato, a wraz z nim sezon na romantyczne śluby i wesela w plenerze. Letnie klimaty sprzyjają romantycznym stylizacjom w stylu boho i zwiewnym sukniom pełnym tiulowych i koronkowych elementów. A co z fryzurami? Jakie uczesania wpasowują się najlepiej w klimat letnich wesel?

Zdecydowanym numerem 1 w tym sezonie są romantyczne upięcia – luźne, naturalne, pełne objętości, lecz przy tym lekkie i zwiewne. Mówimy “nie!” usztywnionym lokom, gładkiemu tapirowi i mocno zaczesanym upięciom. Mile widziane są luźne pasma wychodzące niedbale z upięcia, artystyczny nieład. Fryzura powinna żyć, ruszać się wraz z właścicielką.


Przyszłe panny młode równie chętnie decydują się na pół-upięcia, które pozwalają im cieszyć się długimi włosami przy jednoczesnym trzymaniu ich z dala od twarzy, dzięki czemu nie muszą co chwilę poprawiać wpadających do oczu pasm. Rozpuszczone włosy falujemy, kręcimy w miękkie, luźne loki, utrwalamy lekko, żeby włosy pozostały w ruchu. Zapominamy o loczkach na baranka i unikamy zdecydowanie efektu, gdzie każdy lok jest osobnym pasmem – włosy mają być całością.


Kolejną propozycją często wybieraną przez panny młode jest warkocz – w wielu różnych formach i odmianach, zarówno jako element upięcia, jak i splot sam w sobie tworzący fryzurę.A czym ozdabiamy fryzury? Zdecydowanie kwiatami, lecz rzadziej już w formie wianków, a częściej po prostu pojedynczymi sztukami wpiętymi tu i ówdzie. Piękną alternatywą dla kwiatów są delikatne plecionki z koralików i kryształków.Którą z tych fryzur wybrałybyście na swój ślub?

  • (*•.¸♥♥ Marzena ♥♥¸.•*)

    PIĘKNE PIĘKNE PIĘKNE <3

  • Paulina

    Piękne, lekkie i subtelne 😀 Jestem oczarowana!