Nowy trend na letnie festiwale: ukryta tęcza! (w pracy bez trudu ją schowasz)

0
ukryta tęcza
foto: conrado/shutterstock.com

Masz ochotę na naprawdę odważny eksperyment z włosami, ale w Twojej pracy to nie przejdzie? Jeśli na co dzień musisz nosić “oficjalną” fryzurę, nie oznacza to jeszcze, że nie możesz pozwolić sobie na stylizację z fantazją. Zwłaszcza, że na co dzień Twoja tęcza pozostaje w ukryciu – pokazujesz ją światu tylko wtedy, kiedy chcesz! Gotowa?

„Hidden rainbow” to nowy trend dla tych, którzy lubią szaleństwa i eksperymenty, ale na co dzień (niestety) muszą nosić skromne i oficjalne uczesanie. Co więcej, ta fryzura raz wykonana po prostu będzie czekać na Twoich włosach na odpowiedni moment: to Ty decydujesz, kto i kiedy ją zobaczy. W pracy łatwo ją ukryć, ale po wyjściu możesz odsłonić ją zaledwie jednym ruchem.

Ukryta tęcza to świetny patent na letnie festiwale, koncerty i imprezy, bo najlepiej prezentuje się w ruchu! Np. kiedy tańczysz:

https://www.facebook.com/MetDaanMagazine/videos/2092428904328156/

Foto:

Ten trend obecny był w sieci już w zeszłym roku, ale nie zdobył aż takiej popularności. Tej wiosny pojawia się jednak na coraz większej liczbie profili na Instagramie i Pintereście. Czyżby moda na “hidden rainbow” miała podbić letnie festiwale także i w Polsce? Obstawiamy, że są na to spore szanse!

Ukryta tęcza z założenia opiera się na trwałej koloryzacji wewnętrznej części włosów – dzięki temu możemy ją łatwo ukryć pod wierzchnimi pasmami. Trend przeznaczony jest zwłaszcza dla osób o gęstych włosach. Nie musisz od razu decydować się na permanentną koloryzację! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać tę fryzurę przy użyciu jednodniowych pianek koloryzujących, które utrzymują się z reguły do pierwszego mycia.

Ukryta tęcza ma szansę zrobić karierę? A może uważasz, że ten trend jest zbyt odważny, jak na polską rzeczywistość? Zostaw opinię w komentarzu!