Najmodniejsze fryzury 2017

1
foto: Africa Studio/shutterstock.com

Rok 2017 zaczął się już ładnych parę miesięcy temu, ale tak naprawdę dopiero wiosną nabieramy ochoty na odświeżenie i ożywienie naszego wizerunku. O ile zimowa fryzura ma być przede wszystkim wygodna, tak już widząc pierwsze promienie słońca i czując pierwsze cieplejsze dni, zaczynamy myśleć o metamorfozie koloru czy nowym, modnym strzyżeniu. Najlepszy czas na fryzurowe metamorfozy jest właśnie teraz! Jeśli nie macie jeszcze pomysłu no nowe uczesanie, zobaczcie jakie fryzury są najmodniejsze w tym roku. Widzicie wśród nich coś dla siebie?

1Naturalne włosy czesane wiatrem

Lekkie, wycieniowane cięcia, rozświetlone gdzieniegdzie jaśniejszym kolorem, chłodne, zgaszone blondy i beże, sombre i ombre – naturalnie wyglądające koloryzacje z kontrolowanym odrostem, to wszystko sprawia, że nasze włosy wyglądają kobieco, zwiewnie i naturalnie.


2Intensywne, szalone kolory

Trend przeciwny do naturalnych, lekkich fryzur – mocne, wyraziste kolory, nie występujące w naturze. Takie włosy dodadzą nam pazura i pozwolą wyróżnić się z tłumu!3Krótkie, wystrzępione formy

Nowoczesna forma pixie cut, z dłuższą grzywką i podgolnym karkiem, blunt boby cięte na prosto, wszystkie krótkie, nonszalanckie fryzurki są jak najbardziej pożądane. Pamiętajmy, że i tutaj rządzić powinien nieład i naturalność.Który z tych trendów najbardziej przypadł wam do gustu?

  • Aya

    Podoba mi się to obecne szaleństwo z kolorami na głowie 🙂 Sama raczej bym się nie skusiła, bo szkoda mi moich włosów, ale z przyjemnością oglądam inne dziewczyny w niebieskościach, różach i innych kolorach włosów 🙂