Najlepsze instagramowe profile z inspiracjami dla kręconych włosów

0
foto: djile/shutterstock.com

Kręcone włosy zawsze wzbudzają emocje. Jeśli ich nie mamy, zazdrościmy ich koleżankom. Jeżeli akurat jesteśmy ich posiadaczkami, jednego dnia je kochamy, innego nienawidzimy. Kręcone włosy są tak samo piękne jak problematyczne i życie z nimi na co dzień wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Ale od czego mamy internet! Fora, blogi i portale są pełne porad dla osób o kręconych włosach. Specjalnie dla Was przeszukaliśmy Instagram w poszukiwaniu profili, z których osoby o kręconych włosach mogą garściami czerpać inspiracje.

Najlepsze instagramowe profile z inspiracjami dla kręconych włosów:

Utopia_salon_nj Styliści z tego nowojorskiego salonu specjalizują się w strzyżeniu kręconych włosów specjalnie w tym celu stworzonymi technikami. Znajdziecie u nich mnóstwo metamorfoz ze zdjęciami “przed” i “po”.

The Curl Doctor Znajdziecie tu niesamowite metamorfozy uwiecznione przed, w trakcie i po. Shai Amiel opowiada w dodatku krok po kroku co robi, aby uzyskać pożądany efekt.

Cryss Cryss jest ekspertką od kręconych włosów, ponieważ sama takie posiada. Jest przy tym stylistką fryzur i blogerką. O lokach wie wszystko i potrafi z nich wyczarować każdą fryzurę.

Makayla Taylor Zajrzyjcie do niej koniecznie i zobaczcie wyjątkowo piękne zdjęcia jej kręconych włosów.

The Naturals Life Przepiękne zdjęcia naturalnie kręconych włosów + odrobina wskazówek pielęgnacyjnych.

Miss Brit Watkins. Modelka i Instablogerka Brit Watkins dzieli się zdjęciami modowych stylizacji w połączeniu z burzą kręconych włosów.

Citycurlstudio. Ogromna baza inspiracji! Jeśli nie macie pomysłu jak obciąć lub na jaki kolor zafarbować swoje loki – tu na pewno znajdziecie odpowiedź.

We Do Curls. Salon specjalizujący się w kręconych włosach. Czy trzeba mówić coś więcej?

Mia Devacurl. Konto nowojorskiej stylistki fryzur specjalizującej się w naturalnych lokach.

Curlsunderstood. Zdjęcia, od których nie można oderwać oczu, z kręconymi włosami na głównym planie.

Curly Naturals. Niesamowita baza zdjęć naturalnie kręconych włosów. Każdy znajdzie tu inspirację dla siebie – kobiety, mężczyźni, a nawet dzieci!

Thecurlyco. Narzędzia do stylizacji fryzur, stworzone specjalnie dla osób o kręconych włosach!

The Ringlet. Prace londyńskiej stylistki fryzur, pracującej głównie z naturalnie kręconymi włosami. Masa cudownych zdjęć!

Macie jakieś swoje ulubione konta instagramowe, skupiające się na kręconych włosach? Piszcie w komentarzach!