Modny dodatek do włosów – wstążki od Diora

0
foto:Momentum Vision/shutterstock.com

Wstążki we włosach towarzyszyły nam w czasach dzieciństwa, kiedy to nasze mamy chętnie ozdabiały nimi nasze słodkie kucyki i warkocze. Wyobraźcie sobie, że ta moda właśnie powraca i nie tyczy się tylko małych dziewczynek! Za sprawą ostatniej kolekcji Diora wstążki we włosach stały się pożądanym elementem modnych upięć i każda z nas, niezależnie od wieku może z dumą nosić je we włosach.

Nie mówimy tu jednak o takich całkiem zwykłych wstążkach, o nie! To co wyróżnia najmodniejsze ostatnio wstążki, to logo projektanta. Taka wstążka z wyższej półki, wprost z ekskluzywnego butiku, opatrzona napisem Dior lub Chanel jest obiektem westchnień kobiet podążających za najnowszymi trendami w modzie.

Żeby było zabawniej, wstążki o których mowa, nie są produktem same w sobie! Jest to innowacyjny sposób wykorzystania wstążek, które zdobią torby z zakupami od luksusowych projektantów. Wystarczy więc zrobić dowolne zakupy u Diora, aby otrzymać upragniony gadżet, zawiązany wokół torebki z naszymi zakupami. Mimo to, wstążki są wciąż poza zasięgiem wielu z nas – w końcu, żeby je dostać, trzeba jednak zrobić jakiekolwiek zakupy w sklepie, gdzie ceny często zaczynają się na kosmicznym poziomie.

Zobaczcie jak wyglądają najmodniejsze fryzury prosto od Diora i Chanel. Co o nich myślicie?

We are SO doing the designer ribbon trick in our hair this weekend. // Thanks for the inspo, @alwaysjudging! #FridayFeeling

A post shared by Who What Wear UK (@whowhatwear.uk) on

????

A post shared by P A N D O R A S Y K E S (@pandorasykes) on