L’oreal Colorista – półtrwała koloryzacja w pastelowych odcieniach bez rozjaśniania!

3

Wiosna zbliża się wielkimi krokami a wraz z nią szaleństwo kolorów i czas metamorfoz. Po zimie zwykle budzi się w nas chęć zmian – czy to fryzury, czy stylu ubierania się, a czasem nawet całego wizerunku. Dla osób, które marzą o modnym, pastelowym kolorze włosów, lecz wolą uniknąć rozjaśniania, L’oreal przygotował coś wyjątkowego – półtrwałe farby do włosów w pastelowych kolorach, które sprawdzą się zarówno u blondynek jak i brunetek!

 

Ciemnowłose osoby wiedzą dobrze jak trudno jest uzyskać u nich nietypowy kolor włosów. Bez uprzedniego rozjaśniania jest to praktycznie niemożliwe! A jednak marka L’oreal wyszła nam – brunetkom – naprzeciw, wypuszczając linię farb bez amoniaku w pastelowych kolorach, z których część przeznaczona jest właśnie dla osób o ciemnych włosach.

 

Niestety nie mamy co liczyć na cuda – będąc brunetką nie uzyskasz na swojej głowie truskawkowego blondu… Jednak kolory proponowane dla brunetek, mimo że ciemniejsze, są równie atrakcyjne.

Przyjrzyjmy się bliżej farbom L’oreal Colorista!

Odcienie dla brunetek:

01 TEAL

20 BURGUNDY

30 RED

40 TANGERINE

Odcienie dla blondynek:

100 PEACH

 

200 PINK /

300 SOFT PINK

 

400 PURPLE

500 INDIGO

600 BLUE

700 AQUA

Według opisu producenta koloryzacja utrzymuje się na włosach do 2 tygodni, możemy więc szaleć z kolorami do woli!

Wybrałyście już kolor dla siebie?

  • guzikzielony

    Jestem zachwycona tymi kolorami! Na razie mam turkusowe końcówki zrobione dwutygodniową farbą. Minął tydzień i nieźle się trzymają, a produktu zostało mi na co najmniej jedną poprawkę.

  • Basienka

    Świetne farby, w końcu mogę poszaleć sama w domu z kolorem bez ryzyka

  • ewakozak

    Uwielbiam tę linię. Najlepsze, że po koloryzacji włosy są super odżywione i miękkie.