Kolory włosów idealne na zimę

0
foto: Stock-Asso/shutterstock.com

Każda pora roku w jakiś sposób odbija się na naszym wizerunku i nie mówimy tu tylko o zmianie ubrań na cieplejsze lub lżejsze. Chodzi raczej o kolorystykę, w którą podświadomie wchodzimy wraz z upływem kolejnych miesięcy.

I tak wiosną nasze makijaże zaczynają się robić lżejsze, pastelowe, często decydujemy się na nowy, rozświetlony kolor włosów, a w naszych szafach pojawiają się kolorowe, świeże odcienie. Latem barwy nabierają głębi, stawiamy na mocne, kolorowe akcenty i szalone kolory we włosach. Jesienią nabieramy ochoty na ciepłe, stonowane odcienie, na naszych głowach często pojawiają się rudości i brązy. A zimą? Zobaczcie najmodniejsze obecnie zimowe kolory włosów, lansowane przez celebrytki.

1Beżowy blond

Stonowane, chłodne odcienie blondu są jak najbardziej pożądane podczas długich, zimowych miesięcy. Kolorystyka włosów oddaje w jakiś sposób otaczającą nas zimową aurę – jest przygaszona i delikatna.

2Głębokie espresso

Chłodny, mocny odcień palonej kawy, przełamany lekkimi pasmami w kolorze orzecha, kontrastuje idealnie z jasną karnacją.

3Mroźna platyna

Przełamana miejscami beżowym blondem to idealna chłodna zimowa mieszanka!

4Norki

Jakkolwiek jesteśmy przeciwni noszeniu naturalnych futer, tak inspiracja kolorem futerka norek jest jak najbardziej mile widziana. Złote refleksy nadają fryzurze lekkości i głębi.

5Marsala

Kolor roku 2015 bynajmniej nie odszedł do lamusa i wciąż święci triumfy, szczególnie na naszych głowach. Jest świetnym zimowym wyborem, który podkreśli jasną cerę i doda nam niepowtarzalnego uroku.

6Stonowane rudości

Intensywne, nasycone odcienie rudości zostawmy sobie na jesień, zimą lepiej sprawdzą się te bliższe naturze, bardziej orzechowe tony.

7Bronde

Naturalne brązy muśnięte przygaszonym blondem to świetny wybór na każdą porę roku, nie tylko na zimę.

Który z tych odcieni zagościł na waszych głowach tej zimy?