Czekoladowa koloryzacja… nutellą?

0
foto:SUKIYASHI/shutterstock.com

Uwielbiamy Nutellę! Czy znajdzie się choćby jedna osoba, która za nią nie przepada? Raczej ciężko sobie to wyobrazić. A co wy na to, jeśli powiemy wam, że Nutelli można użyć również w bardzo niestandardowy sposób – do koloryzacji włosów?

Ta technika brzmi zarówno smakowicie jak niewiarygodnie. Uwielbiamy przecież pięknie pachnące kosmetyki, a kuszącego zapachu nie można Nutelli odmówić… Ale jakim cudem miałaby posłużyć do koloryzacji włosów? Zobaczcie!

Fryzjer, który zdecydował się na ten eksperyment, użył do koloryzacji Nutelli i skondensowanego mleka z puszki. Najpierw rozjaśnił klientce część pasm a następnie nałożył na nie mieszankę Nutelli i mleka. Po tym zabiegu włosy zyskały ciepły, ciemny blond, w odcieniu zbliżonym do kawy z mlekiem.

Koloryzacja Nutellą nie jest oczywiście trwała – jej efekty utrzymują się do kilku tygodni. Autor tej innowacyjnej techniki twierdzi, że warto spróbować koloryzacji Nutellą choćby ze względu na jej dobroczynny wpływ na włosy… Co o tym myślicie? Zdecydowałybyście się na Nutellową koloryzację?