Banana bun – nowy trend prosto z paryskich ulic

0
foto:Shyvoronkova Kateryna/shutterstock.com

Naturalny look zawładnął światem mody już jakiś czas temu i wcale nie ma zamiaru ustępować innym trendom. Czy to nie wspaniałe, że wstając z łóżka z rozczochraną głową już jesteśmy trendy i wcale nie musimy się za bardzo wysilać? Niejedna z nas odetchnęła z ulgą, kiedy wygłaskane, dopracowane fryzury przestały być numerem 1.

Moda na naturalny look wciąż się pogłębia i wyraża się w coraz to nowych formach, a jedną z nich jest tzw. banana bun – fryzura, która zawładnęła sercami paryżanek. Jak na stolicę mody przystało, Paryż lansuje swoją własną odsłonę messy hair. Jest to forma, która w założeniu ma być najprostsza i najbardziej niedbała – tak, jakbyśmy czesały się z zamkniętymi oczami, a do wykorzystania miały tylko gumkę lub dwie wsuwki. Krótko mówiąc – wstajemy z łóżka, związujemy włosy jak leci i jesteśmy gotowe zacząć dzień. Prostota, lekkość i nonszalancja – oto, co łączy w sobie banana bun.

Zobaczcie jak wygląda banana bun w rzeczywistości. Wiecie co jest największym plusem tej fryzury? Zdecydowanie każda z nas potrafi ją wykonać.

Low messy bun + French twist = banana bun! Imperfectly perfect amazingness ???????? @rhileyraye

A post shared by Stylist – Seven Salon Bellevue (@hunteratseven) on