5 fryzur, które będą hitem w 2017

1
foto: Ander5/shutterstock.com

Rok 2017 jest z nam już od prawie pięciu miesięcy, jednak tak naprawdę dopiero wiosną rozkręcamy się i budzimy się do życia po długiej, sennej zimie. Właśnie teraz, kiedy przyroda nabiera kolorów, nabieramy chęci na zmiany i zaczynamy przykładać większą wagę do naszego wyglądu. Kiedy wstajemy rano, a za oknem świeci słońce – od razu nabieramy chęci aby spędzić przed lustrem kilka minut więcej i wyglądać świetnie przez resztę dnia!

Jeśli i wam nie jest obce to uczucie radosnego oczekiwania na cieplejsze dni, lżejsze ubrania i weselsze kolory, na pewno spodoba wam się nasze dzisiejsze zestawienie fryzur, które będą hitem tego roku. Przećwiczcie je w domu, aby móc dumnie zaprezentować je w pierwszych promieniach wiosennego słońca!

1Przedziałek na środku

Klasyka! Równy przedziałek na środku sprawia, że fryzura wygląda na staranne dopracowaną.
2Grzywka

W tym sezonie nosimy długie, ciężkie grzywki, postrzępione na końcach, wyglądające naturalnie i dziewczęco.
3Ozdobne opaski

Pozytywny, kolorystyczny akcent! Kwiatowe motywy, kolorowe kamienie… to wszystko jest mile widziane!
4Niski kucyk

Przeciwieństwo wysokich koczków, które rządziły przez ostatnie kilka sezonów. Gładkie włosy, związane tuż nad karkiem, możemy połączyć z uczesaniem z pierwszego punktu – przedziałkiem na środku.
5Warkocze

Warkocze zawsze były i chyba zawsze będą na topie. I całe szczęście! Czy znacie bardziej kobiecą i ponadczasową fryzurę?

  • Magda

    Świetne są te propozycje z warkoczami <3